poniedziałek, 14 grudnia 2015

Msza Św. w intencji Prezydenta Andrzeja Dudy


Szóstego sierpnia rozpoczął urzędowanie nowy Prezydent Rzeczypospolitej, Pan dr Andrzej Duda. Nie wszyscy jednak podzielali entuzjazm wiwatujących na ulicach Warszawy tłumów. Niemal natychmiast swoją pracę rozpoczął przemysł pogardy, tak dobrze znany z kadencji śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego a drobiazgowo opisany w znanej książce Sławomira Kmiecika. Pan prof. Andrzej Zybertowicz (YT: Wywiad z Prof.Zybertowiczem) w wywiadzie udzielonym australijskiemu radiu 3ZZZ wskazał, że przemysł ten musimy dla bezpieczeństwa Pana Prezydenta i dla dobra Polski – powstrzymać. Poruszona tym red. Zofia Kemp zaapelowała w swojej audycji do Polonii i Polaków na całym świecie o zamawianie Mszy Świętych w intencji Pana Prezydenta.

W odpowiedzi na jej apel krakowskie środowisko akademickie skupione wokół Akademickiego Klubu Obywatelskiego im prof. Lecha Kaczyńskiego postanowiło poprosić o odprawienie Mszy Świętej w intencji:

„O Siłę i Mądrość dla Pana Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej dr Andrzeja Dudy oraz za naszych nieprzyjaciół o łaskę Pokoju przez wstawiennictwo Św. Michała Archanioła.”

Pierwsza taka Msza odprawiona została 4 X 2015 w Bazylice oo. Bernardynów.

Termin kolejnej Mszy Świętej ustalono na 20 grudnia 2015 r., na godz. 12:30, Bazylika oo. Paulinów, ul.Skałeczna 15, Kraków.

Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu powodzenie misji Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, a w jego posłudze widzą ostatnią szansę dla odrodzenia Polski.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.